Datum narození:
Národnost:
Rodiště:
Bydliště:
Výška:
Váha:
Webové stránky:
První závod KART RACE:
Tituly KART RACE:

 

Mé první svezení v motokáře se datuje k červenci 2010 v budějovickém motokarcentru. První úspěch přišel v listopadu 2011, kdy byly pořádané závody právě v motokarcentru, kde jsem dokázal porazit všechny členy týmu SOME Racing, kteří nastoupili v sezoně KART Race 2011.Na základě toho mi bylo nabídnuto místo v týmu pro sezónu 2012, které sem s radostí přijal.

Má první sezóna v KART Race byla neskutečná. 2 vítězství, 5 pódiových umístění a celkové 3.místo a to přes minimum tréninku našeho týmu. Na konci roku se bohužel tým SOME rozpadl a tak sem hledal místo jinde. Nabídka přišla od K.R.T. kterou sem s radostí přijal.

V sezóně 2013 jsme dokázali jednou zvítězit a 5x být na stupni vítězů. Drželi jsme se celou sezónu v boji o 2.místo s 3K Racing, ale nakonec to nevyšlo a skončili jsme na krásném 3.místě. V tomto roce jsem absolvoval s K.R.T.- SBM první závody s Hondou 390 v MČR. Bohužel nás v obou závodech zastihli technické problémy.

V roce 2014 jsem již plně své zájmy přesunul do Hond 390, kde jsme v celkovém hodnocení skončili na 8.místě. V KART Race jsem absolvoval 4 závody, bohužel ani jednou to nevyšlo na podiové umístění. Podařilo se mi po mnoha druhých místech v kvalifikacích konečně ukořištit 1.místo a to v posledním závodě v plzeňském Milleniu. V celkovém pořadí skončil náš tým na 7.místě.

V roce 2015 jsme s týmem K.R.T. – SBM Motorsport v Hondách, Poháru AČR, dokázali vybojoval celkové 5.místo. V KART Race jsem nastoupil do 4 závodů a odvezli jsme si z toho 2 medaile a celkové krásné 4.místo. Na konci sezóny přišla nabídka od týmu 3K Racing, což pro mě znamenalo velkou motivaci pro další závodění v KART Race. Nebylo to lehké opustit K.R.T. po krásných 3 sezónách, ale nakonec jsem se rozhodl pro tento krok. Tímto děkuji za krásné 3 roky závodění v KART Race týmu K.R.T. – SBM.

Pro rok 2016 jsou cíle veliké. Pokusit se porvat o titul v kategorii Honda 390 v PAČR a pomoci navrátit titul v KART Race do rukou 3K Racing a jen doufám, že splním očekávání Mikyho a Kefiho :).