Datum narození: 31. 3. 1996
Národnost: česká
Rodiště: Praha
Bydliště: Praha
Výška: 178
Váha: 68
Webové stránky:
První závod KART RACE: Rychnov nad Kněžnou – srpen 2015 (náhradník)
Tituly KART RACE:

Motorsport mě zajímá už od mala, hlavně F1, vytrvalostní závody a motokáry.

Od cca 8 let jezdím závodní simulátory na volantu. V těch se mi podařilo získat několik titulů v různých závodních kategoriích.

V roce 2014 (18 letech) jsem se zúčastnil soutěže Nissan GT Academy a postoupil do regionálního finále ve Varšavě. Bohužel se mi tenkrát nepodařilo dostat až na Silverstone, ale i tak to byl skvělý zážitek.

V roce 2015 jsem se zúčastnil soutěže Racestar na Slovakia ringu, kde se mi podařilo dostat až do posledního finálového dne (top 50).

Už druhým rokem jezdím projekt zvaný F1 Virtual GP, který organizuje pořad RE-PLAY s Prima Cool. V první sezóně jsem skončil na 2. místě. Letos pokračuju i ve druhé sezóně v simulátoru Assetto Corsa za stáj Tiger energy drink.

Minulý rok jsem od poloviny sezóny začal jezdit GoKartOpen.cz, kde jsem potkal Luboše Kovaříka a Patrika Melichara a ti jsou nyní mí týmoví kolegové v týmu Red Šneks.

V KART RACE jsem zatím odjel jen pár závodů v roce 2015 jako náhradník a bez tréninku. Na letošní sezónu se hodně těším a dáme do toho s novým týmem všechno.