Sezona 2020 ukončena

pexels-cottonbro-3951615

Pokud nejste úplně odstřiženi od jakýchkoliv zpráv, zřejmě víte, že v ČR byl kvůli šíření koronaviru vyhlášen nouzový stav, který bude trvat minimálně do 20. listopadu 2020. Poslední závod se měl konat tuto sobotu 7. listopadu v Kartareně v Plzni. Kartarena je nicméně zavřená a minimálně do konce nouzového stavu se neotevře. Co bude po 20. listopadu, nelze nyní jasně předvídat, ale šance na uspořádání závodu pro 21 lidí v uzavřeném prostoru je do konce listopadu minimální.

Z tohoto důvodu bylo rozhodnuto o zrušení posledního závodu sezony a uzavření výsledků tak, jak jsou tyto po závodu v Písku. Gratulace k titulu v týmech tedy patří EMES Racing, který vyhrál 4 závody ze 7 odjetých a zvítězil s náskokem 8 bodů nad druhým MishMashem. Třetí skočili relativně osamocení Buřtojedi, když měli ztrátu 15 bodů na MishMash, zároveň však měli pohodlný náskok 11 bodů na čtvrté místo. Pořadí na 4.-6. místě bylo nejvyrovnanější a určitě by si zasloužilo pořádný závodní rozstřel, když tyto 3 týmy dělil pouhý 1 bod. Takto bohužel musíme pouze konstatovat, že čtvrtí skončili Red Šneks se 30 body, pátí byli zásluhou vítězství v Třinci TGV Racing a šestí Top Grip, oba shodně s 29 body. Na posledním místě skončili Loseři, pro ně to však byla první sezona a určitě tak nemusí být ze svých výsledků zklamaní.

Z důvodu zrušení posledního závodu sezony pozastavujeme povinnost hradit členské příspěvky, a to minimálně pro měsíce listopad a prosinec 2020.

Vyhlášení sezony 2020 chceme uskutečnit, avšak z důvodů uvedených shora nyní nemůžeme určit ani místo ani datum konání. Jakmile to bude možné, budeme Vás o dalších krocích informovat.

za organizátory a radu KART RACE z.s.
Pavel Matějíček

 

 

 

 

Přidat komentář