Sezona 2020 – Šance pro nové týmy!

grupa

Milé jezdkyně, jezdci, příznivci a fanoušci.

Sezona 2019 a zároveň ŠESTNÁCTÁ sezona Kart Race se blíží ke svému konci a je na čase přemýšlet o sezoně příští.

Tento rok zvládáme šampionát s devíti týmy a letos nás ještě čekají poslední dva závody v tomto počtu. Zpočátku sezony jsem hodně bojovali se systémem, kterému se tento počet v některých formátech skutečně nelíbí a do dneška na tento počet není řádně vyladěn. Bohužel to dle mých informací ani pořádně nejde. Viz Marcel a Ped.  Proto by bylo fajn, kdyby se pro klid organizátorů  pro nadcházející sezonu počet týmu opět zvýšil na 10!

 

!PRO NOVÉ TÝMY!

Pokud tě baví karting, máš kolem sebe  lidi, kteří by si taky chtěli zkusit zazávodit s ,,profesionálními“ amatéry a objíždět nejlepší okruhy v ČR i na Slovensku, tak  je pro nově příchozí členy a týmy ideální příležitost právě teď! :) Napiš na kartrace@kartrace.cz a přihlaš svůj tým do příští sezony.  Uzávěrka přihlášek je 15.11.2019. Nezapomeň, že tým má TŘI stálé členy!

 

Prosíme stávající týmy, které už ví, že budou v roce 2019 pokračovat, ať svoji účast potvrdí mailem na kartrace@kartrace.cz. Zároveň žádám i ty, které ví, že je tahle sezona jejich poslední, aby také napsali na uvedený email. Abychom mohli správně nabídnout volná místa novým týmům. Vaše potvrzení účasti/neúčasti napište nejpozději do 5.11.

 

Současně žádám i adepty na post organizátora – není žádným tajemstvím, že je toto pro mě ,(Kefiho) poslední organizační sezona, aby se také přihlásil – ať už mailem nebo mně či Marcelovi. V jednom člověku to opravdu dělat nejde a kartrace je založen na organizaci. Proto se nezdráhejte a pojďte si to zkusit.:)

 

 

 

Děkujeme všem za přečtení a spolupráci a v Chebu na viděnou!

Kefi a  Marcel

 

 

PS: vyhlášení bude na stejném místě  jako loni – Ballon Restaurant 23.11.2019 !

Přidat komentář